Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Losko avatar Losko 69 Точки

[Exercises: Web Technologies Language Specifics] 4.English Name оf The Last Digit

Здравейте. 
Срещам затруднения при тази задача на двата теста с Големи числа. Опитвам се да направя решение на JavaScript
На теория си мисля, че бо трябвало след като няма типове с "parseInt()" или "Number()" да рабпто, но не се получава.
Някакви съвети?

Моя Код  

Тагове:
0
Programming Fundamentals
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки
Best Answer

Ами взимаш последнaта буква от стринга и я парсваш към int. Така не те интересува колко е голямо числото. :)

Моето решение

1
Losko avatar Losko 69 Точки

Благодаря.

0
hwfbcisod avatar hwfbcisod 80 Точки

//грешна тема

-1
26/10/2016 09:32:52
zeezyou avatar zeezyou 0 Точки

За  JavaScript не мога да ти помогна аз съм  го решил на  Java ето кода ми http://pastebin.com/HEpz3A6Y  ако ти помага с нещо.

0
tonitoni avatar tonitoni 0 Точки

Едно по-кратко решение :)

http://pastebin.com/EVGQD67P

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.