Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

heilin90 avatar heilin90 69 Точки

Language specifics - 14. Count Substring Occurrences - JavaScript

Здравейте!

Някой може ли да помогне с тази задача. Всичко си излиза както трябва, но в джъдж гърми на последния тест с грешка по време на изпълнение и ми дава 88/100. Ето моя код - http://pastebin.com/JBBYiKR8

Тагове:
kristina111 avatar kristina111 59 Точки
Best Answer

Това се случи и на мен. Влади Дамяновски ми помогна да я реша за 100/100. Оказва се, че, когато инициализираш  (в твоя код) word, е необходимо да имаш проверка дали това, което взимаш от входа, не е undefined. Ако е undefined, му казваш да е равно на празен интервал.

Ето моя код: http://pastebin.com/ae9V1mX3

3
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Благодаря, много интересно. Вчера я реших по 4 различни начина с желание да помогна на heilin обаче всичките случаи удрях на камък - или 88 точки или всичко гърмеше. Даже мислех да и предложа решение на Java, да си вземе заслужените точки. Интересно, да в Javascript наистина може да направиш всичко да бъде undefined и това трябва да се отчита.

А Владимир определено си е пич, удоволствие е да се слушат курсовете му. yes

0
31/10/2016 09:16:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.