Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

baxlash avatar baxlash 31 Точки

Начало на следващия C# Fundamentals модул

Здравейте,

Никъде на сайта не мога да намеря информация кога започва следвашия C# Fundamentals модул. Бих се радвал, ако някой сподели тук и с кой курс ще започне модула.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Module: C# Advanced 15/11/2016 10:27:48
e.petrova avatar e.petrova 94 Точки

Здравей. Влез в Профил » Учебен план, от там може да видиш какви предстоящи модули има. До колкото виждам модула започва през Май 2017 година и включва в себе си: C# Advanced C# OOP Basics и C# OOP Advanced.

1
MiBuena avatar MiBuena 7 Точки

Здравейте,

ще се радвам, ако и някой от СофтУни може да даде отговор тук, тъй като съгласно предната програма, която излизаше, следващата инстанция на C# Fundamentals трябваше да започне през м. Януари.

Благодаря предварително.

0
15/11/2016 21:31:01
morski77 avatar morski77 137 Точки

Преди 2 месеца имаше такъв модул от януари,но в някоя от лекциите също го чух,а и така е вече написано в учебния план - за С# професията започваш от януари със С# DB.

Още като си отвориш профила на учебния план  се вижда какво започва за повече от година напред,не мисля че ще има промени за модулите през януари.

0
Ocean123 avatar Ocean123 0 Точки

Крайният срок за записване за курса е 1 декември 2016. Обучението стартира на 10 декември 2016 и завършва с провеждане на приемен изпит на 19-ти март. Новоприетите студенти ще стартират обучението си в програната по софтуерно инженерство на СофтУни през май 2017.

 

BTW:Януари месец започва курса, чийто приемен изпит е на 20-и.

-1
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Tи за Programming basics ли питаш или за C# Fundamentals? Защото това, което цитираш е за първото.. Защото C# fundamentala го има чак през май и можеш да го запишеш едва след като си приет и минал през Soft-tech модула, поредния от които се провежда в момента.  А това, което започва янури след приемния изпит е точно Soft-tech модул

0
16/11/2016 10:55:02
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Имам мейл от септември, изпратен ми от администрацията, че нов C# Fundamentals ще започва от януари. Миналата седмица им писах в тази връзка, за да получа повече подробности за начало, срок на записване, плащане и т.н. Е, все още нямам отговор!!!

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Лекторите миналата седмица казаха,че няма да има такъв модул и няма проблем да се почне от DB,както и Наков спомена преди време,че януари няма кой да го води този модул.

Съществуваше в програмата септември месец,но сега го няма и не мисля,че за 3 седмици ще се промени нещо.

0
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Да, предполагам, че ще е така. Откакто се записах в СофтУни преди година програмата се променя ПОСТОЯННО. При това положение е много трудно човек да си направи някакъв план-график. Не е редно.

2
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

А някой би ли ми казал дали ще имам проблем с материала, ако от януари запиша C# DB Fundamentals и едва от май - C# Fundamentals?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.