Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Защо PHP/JS взимат пълен брой кредити, а C# Java, не взимат?

Защо програмата е направена така, че специалностите PHP/JS взимат пълен брой кредити, след като си преминат цялата програма и ще вземат диплома, а C# Java специалностите, ще им трябват още 12 кредита, за да вземат диплома?

Освен това, като гледам учебния план и смятам кредитите PHP/JS специалностите, взимат 84 кредита след изкарване на цялата програма, което значи, че или ще имат малко повече от необходимото или могат да се отпуснат на някои места и да не изкарат пълен брой кредити.

Хубав ден! cheeky

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Web Basics не е задължителен, така че кредитите също не достигат и при php/js професиите

0
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Аз говоря, за кредити получени при пълната програма, т.е. при едните стигат, при другите трябва да караш още курсове?

0
stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

Да, и за онези при които Technology Fundamentals не беше задължително и сме избрали професия C# или Java без него максималните кредити са 126. За останалите 24 кредита трябва да се връщаме на Tech модула плюс отворен курс. Преди поне имаше в програмата и Data Structures плюс Algorithms и накрая Embedded.

0
20/11/2016 09:22:55
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Не съм съгласен, както колегата е споменал web basics не е задължителен. За пример взимаме JS професията.
Programing Basics -> 3 кредита , Tech Module -> 18, JS Core ->27, -> MEAN Stack -> 27.  Total: 75
В учебния план пише че за диплома са нужни 80 кредита, което означава че ще ти трябва поне още един курс за да завършиш.

0
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Добре, но ако гледаме C#/Java, с изкаран web basics, който е 9 кредита, трябва да искарам още 3 курса по 4 кредита, а ако съм JS/PHP си изкарвам само web basics и съм готов за диплома...

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Записваш Ds & Algo който до колкото знам е силно препоръчителен за C# / Java, а също и дава доста кредити. Мисля че е и най-труден от всички но само той + основните ще ти е достатъчен за диплома.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.