Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Aleksandrina_Georgieva avatar Aleksandrina_Georgieva 5 Точки

Tech Module 2017

Здравейте! Имам няколко въпроса за предстоящия Tech Module, който започва януари 2017г. И двата ли курса завършват с изпит? Знаят ли се датите за изпитите след всеки курс? За онлайн обучаващите се има ли възможност за по-ранно явяване на изпит (например март-април)? 

Също така във форума прочетох, че Software Technologies завършва с Teamwork - Defence. Това важи ли за онлайн обучаващите се и как точно стават нещата там?

 

Благодаря

Тагове:
0
Fundamentals Module 24/11/2016 21:36:50
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Модулът Software Technologies се състои от два курса: Programming Fundamentals, който завършва с изпит и Software Technologies, който приключва с направата на проект. Относно това как се защитава проекта от онлайн студенти, има 2 варианта - на място в SoftUni или чрез skype. Датите на изпитите можеш да видиш в графика на курсовете.

0
Aleksandrina_Georgieva avatar Aleksandrina_Georgieva 5 Точки

Къде мога да видя графика на курсовете? Защото търсих из сайта и не намерих...

0
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Доколкото виждам, все още не са публикували графикът на курсовете.

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Следващия модул след Basics модула е Tech модула. В него се изучават два подмодула:

1 - я е Programing Fundamentals

2-я е Software Technologies

Първия модул завършва с изпит - няма значение дали си он-лайн или присъствено - изпита се провежда в СофтУни - София.

Вторият модул завършва с направата на екипен проект ( имаш възможност да направиш проекта индивидуално или в екип от няколко колеги).

За да продължиш след Tech модула е достатъчно да си вземеш изпита или да защитиш проекта.

Т.е. поне едно от двете. Ето и къде можеш да говидиш:

https://softuni.bg/trainings/courses#tech-module

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Първата част на Tech модула е Programming Fundamentals,която продължение на досега изучаваното в basic и продължава малко повече от месец.

Аз също бях с Java и ми беше доста по-трудно,защото решението на някои задачи просто не минаваха в Judje с този език и се наложи да премина на C# в движение.Сега сигурно ще има промяна и може би ще са оправили тези проблемчета като има отделен  подготвителен курс на Java.

Ако си се справил добре на basic мисля не ти налага да повтаряш и за C# гледай първите лекции да се орентираш какво ти трябва да инсталираш и как се работи.

А за втората част Software Technologies изобщо няма значение,там всичко ще ти е ново и ще разгледате 4те различни технологии как се ползват за WEB.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.