Loading...
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Съвет- гледай да си вземеш нещо по добро по отношение на бързина и повечко памет ,.   и аз страдам в момент със бавен лаптоп и се ориентирвам към 4 ядрен процесор с 16 гб памет ,. SSD 

1
vancho avatar vancho 430 Точки

Ехе...къде се изхвърли...на какво програмираш. Аз съм с 8GB и имам излишни доста от тях. Четири ядрен процесор на AMD на 2 GHZ и доста комфортно си работя.

2
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

??? какво да се изхвърлям я пусни си едновременно WEB storm i Visual Studio да видим ,. и отделно отворени браузери и тем подобни,. да не казвам че за курса по Swift ми трябва   машина поне с две ядра и 8 гб рам  за да пускам виртуалката . Друго си е да имаш мощна машина ,. 

имаш 4 ядра с 8 гб памет ,.. значи и ти си на това мнение

1
07/12/2016 12:38:22
vancho avatar vancho 430 Точки

Предполагам, че вeрсия преди VS 2013 ще запали без проблем на Windows XP. wink

1
07/12/2016 12:05:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.