Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

h1k01 avatar h1k01 3 Точки

Има ли версия на Visual Studio за Windows XP?

До скоро бях със 7-ца, но незнайно защо реших, че трябва да си сложа XP, може би защото не ми е толкова добра конфигурацията и ми се струва, че всичко върви по-бързо.

Та, въпроса ми е дали има по-стара версия на Visual Studio, която да може да се подкара на XP?

Тагове:
2
Предложения и проблеми 05/01/2015 11:54:52
Dimitroff avatar Dimitroff 3 Точки

Този линк е към разни документи, няма я самата програма.

-1
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

или Visual Studio 2010 или безплатната MonoDevelop или SharpDevelop е като опция според мен. XP e стара, защото не поддържа .NET Framework 4.5 и нагоре.

Може би най-добре ще е да подновиш система та си:

ако си на персонален компютър:

- Нов процесор  / Рам / Може и видео карта от по-ефтините 

ако си с лаптоп:

ако процесора ти е добър (двуядрен с 2 ГХз или повече) просто му купи рам и SSD 

 

Системните изисквания на Visual Studio 2015 са:

  • 1.6 GHz или по-бърз процесор
  • 1 GB РАМ 
  • 4 ГБ свободно пространство 
  • DirectX 9 поддържаща видео карта (с резолюция 1024 x 768 или повече)
  • Поддържа се в :

Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7 SP 1
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2008 R2 SP1

0
10/01/2017 17:35:31
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.