Loading...
shady_obeyd avatar shady_obeyd 50 Точки

Относно Изпит - 19 март 2017

Здравейте, 

Тъй като темата "Как да се подготвите за Programming Basics - полезни съвети и въпроси" е заключена за коментар, искам да попитам на изпита наши лаптопи ли трябва да носим или ще ни бъдат предоставени ? Питам тъй като аз съм в онлайн форма на обучение и съм с настолен компютър, и ако се наложи аз да си нося лаптоп трябва да търся варианти от сега. 

Извинявам се за глупавия въпрос и ако вече има зададен подобен във форума! 

Благодаря предварително! 

Тагове:
0
Programming Basics 13/12/2016 16:36:27
shady_obeyd:
Получих отговор на въпроса.
Hristian233 avatar Hristian233 11 Точки

Когато започне записването избираш зала и дали ще си носиш компютър или искаш настолен.

0
13/12/2016 16:49:31
MilenaAtanasova231 avatar MilenaAtanasova231 75 Точки

Желателно е да си носиш свой лаптоп, най- малкото ще ти е много по- удобно. В случай, че нямаш възможност да носиш свой, в мейла, който ще ти пратят няколко дни преди изпита трябва да отбележиш, че искаш да ти бъде предоставен компютър от тях. :)

0
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Ще получиш имейл малко преди самия курс да се запишеш и да си избереш зала. В него има поле "желая настолен компютър" и ако желаеш такъв само го чекваш. Иначе в залата има контакти и интернет. Компютрите са с някаква странна клавиатура и е по-добре да си с твой, но има опция и без. И между другото този въпрос е задаван много пъти. Прегледай форума.

1
shady_obeyd avatar shady_obeyd 50 Точки

Много благодаря на всички за отговорите! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.