Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SlaviPachov avatar SlaviPachov 0 Точки

Може ли да се явя на изпит, без предадени домашни ?

Здравейте,

Записан съм в курса "Programming Basics - декември 2016" - онлайн. Въпроса ми е мога ли да се явя на изпита през март, без да съм предал изцяло или частично домашните? 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
MilenaAtanasova231 avatar MilenaAtanasova231 75 Точки

Можеш да държиш изпита, но непредадетите домашни намаляват крайната оценка (за тези в присъствена форма на обучение, за тези, които са онлайн не знам дали важи това ). :)

0
14/12/2016 14:55:47
SlaviPachov avatar SlaviPachov 0 Точки

Благодаря.

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

За този курс за онлайн обучаващите домашните са незадължителни и не влият на крайната оценка.

Доста трудно ще го минеш без да си правил поне по няколко домашни от тема и не си се занимавал преди това с програмиране.

2
Hristian233 avatar Hristian233 11 Точки

За онлайн студентите домашните май са без значение

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

по-добре е да ги направиш тъкмо ще практикуваш, особенно миналите изпити много помагат + подготвителните видеа

0
14/12/2016 18:54:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.