Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vancho avatar vancho 430 Точки
Best Answer

Предполагам, че ти е стар(бавен) компютъра. Не нисля, че ще е голям проблем. Само новите неща в C#, като форматиране и др. ще трябва да ги пишеш по старо му. Другия вариант е да пробваш как ще ти върви Rider на JetBrains.

1
11/01/2017 09:04:22
Bogomil_Y avatar Bogomil_Y 0 Точки

Компютъра ми е 2013 или 2014 година, но съм с Windows 7 и той е от старите 7-мици явно и съм пробвал да инсталирам 2013, но иска Internet Exprorer 10 или 11, а като започна да инсталирам него, ми пише че ми е несъвместим Windows-a. Ще се опитам да направя нещо по въпроса и да си направя лаптопа на Windows 8 поне. Благодаря за отделеното време! :)

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Имаш ли инсталиран SP1? Най-вероятно НЕ! Инсталирай го, инсталирай IE 10 или 11 и трябва да ти тръгне VS 2013.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.