Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivan89pln avatar Ivan89pln 14 Точки

Аз ползвам Visual Studio 2017 RC.Немисля,че е проблем версията,която ползваш ако ти минават задачите през Judge,но все пак някой по-опитен да каже дали и версията,която ползвам ще ми свърши работа за изпита през месец Март?

Благодаря.

1
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

На теб ще ти свърши 100%. Интересува е да не би Code да има някой мисинг фийчър и да не сработва нещо след време?

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

а защо?

0
GeorgiStalev avatar GeorgiStalev 24 Точки

по време на курса ще разбереш дълго е за обяснение. Ако искаш да се учиш пишеш на C# си инсталирай Visual Studio, a не Code

3
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Вижте тук за подробности: http://stackoverflow.com/questions/30527522/what-are-the-difference-between-visual-studio-code-and-visual-studio.

За основните задачи от курса би трябвало да върши работа всяка среда (вкл. Code), която има C# компилатор, но не всички са еднакво удобни по отношение на дебъгване, интелисенс и т.н.

За допълнителните задачи обаче, като ASP или Windows Forms примерчетата, ще трябва да се инсталират допълнителни модули към VS Code (ако изобщо има такива) и става по-сложно.

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Visual Studio Code is an Editor while Visual Studio is an IDE. За Programming Basics курса можеш да ползваш Аtom,Notepad++,SublimeText,Rider,Vim и всеки друг текстови редактор.
Курса ще се води на Visual Studio 2015 което не е случайно защото в момента е най-доброто IDE за разработка със C#.

0
15/01/2017 19:45:35
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Благодаря колеги, явно колкото и да не ми се иска ще трябва да правя виртуалка.

0
martinyakimov25 avatar martinyakimov25 42 Точки

Не е казано да си с Visual Studio 2017/2015. Аз например съм с 2013 и ми върши много добра работа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.