Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dexter avatar Dexter 119 Точки

Какво слушате в момента?

Знам, че идеята на този форум е по-скоро образователнo допълнение към цялата идея носеща името Software University, но за какво иначе да ползваме категорията "Общи приказки", ако не за такива, a и пък и всеки себеуважаващ се форум си има такава тема. :)

Тааа в момента в Spotify свири Filteria - Back to Earth (HD), след нея се е наредила Counterstrike - Maniac, след което следва Enter Shikari - Warm Smiles Do Not Make You Welcome Here

12
Общи приказки
pavel1 avatar pavel1 9 Точки
Обикновено слушам нещо такова докато работя  http://www.youtube.com/watch?v=l3ftvwcFEZ4
0
kristina_j avatar kristina_j 15 Точки

Goa Dark Psychedelic Trance 

2
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Радвам се да видя, е има рокаджии тук \m/ За всички тях един класически поздрав от мен:  Rush - YYZ(Live)

В интерес на истината, от както кодя, мозъкът ми се ориентира към по-електронна музика, което не си го обяснявам как се случва, но е факт. И ми харесва :D Иначе любимите ми изпълнители/албуми са от корено различни стилове и направления, защото навсякъде има както качествени неща, така и просто безинтересни, а когато ги обединява един стил, повторенията са неизбежни. Но постоянно търся и нова музика, по-нестандартна и по-близка до настроението и мислите ми в момента. Правя опити и за собствена такава, но не ми остава много време.

А често, вместо музика, предпочитам да слушам аудио-книги. Много са полезни, особено ако са на чужд език :)

1
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Ето ти малко нова музика, пича не е откривателя, просто ми харесва неговото изпълнение!

http://www.youtube.com/watch?v=Rj7IgySVSEQ

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Благодаря, колега! :) Познат ми е този инструмент, много е готин :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.