Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dexter avatar Dexter 119 Точки

Какво слушате в момента?

Знам, че идеята на този форум е по-скоро образователнo допълнение към цялата идея носеща името Software University, но за какво иначе да ползваме категорията "Общи приказки", ако не за такива, a и пък и всеки себеуважаващ се форум си има такава тема. :)

Тааа в момента в Spotify свири Filteria - Back to Earth (HD), след нея се е наредила Counterstrike - Maniac, след което следва Enter Shikari - Warm Smiles Do Not Make You Welcome Here

12
Общи приказки
willya avatar willya 4 Точки

В последно време взех само сръбско да слушам ... ето

1
Hidrogenium avatar Hidrogenium 7 Точки

Сашка Васева - Левовете в марки   :-D

3
pavel1 avatar pavel1 9 Точки

Чудя се на музикалния гений, стоящ зад това парче laughing. И ми се пие ракия laughing

1
hristo.dimitrov avatar hristo.dimitrov 8 Точки

слушам инди, алтернатив, малко рок и тук-таме поп- общо взето по-леки и мелодични неща- успокоява, но не приспива, и зарежда с положително настроение и енергия, без да отнема вниманието от основната дейност. а и не само по време на работа, добрата музика си ми е любима звукова среда. 

семпъл: https://www.youtube.com/playlist?list=PL_n6PfwwPcsMSTBImamx_1JggRjRH17y9


това ми е първият коментар във форума въобще! сега като разглеждам из него първото което ми идва да попитам е как правите така, че линковете ви да се изписват като описателни думички от рода на "тук"? тези в синичкото? 

доста по-красиво е така! :)

1
pavel1 avatar pavel1 9 Точки

Insert-->Insert Link, горе в менюто при писане на отговор ;)

1
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Поздрав ! Момчетата много отговарят ;)

1
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Малко Pantera за душата :)

1
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

TYPE O NEGATIVE

SLAYER

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.