Loading...
Dexter avatar Dexter 119 Точки

Какво слушате в момента?

Знам, че идеята на този форум е по-скоро образователнo допълнение към цялата идея носеща името Software University, но за какво иначе да ползваме категорията "Общи приказки", ако не за такива, a и пък и всеки себеуважаващ се форум си има такава тема. :)

Тааа в момента в Spotify свири Filteria - Back to Earth (HD), след нея се е наредила Counterstrike - Maniac, след което следва Enter Shikari - Warm Smiles Do Not Make You Welcome Here

12
Общи приказки
noirdeer avatar noirdeer 4 Точки

Поздрав за Enter Shikari-то. Аз им слушам "Arguing with Thermometers" в момента.

1
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Това. Помага ми да се фокусирам.

1
Dexter avatar Dexter 119 Точки

Току що попаднах на този сет, търсейки някава музика за кодене / концентрация, че днес нещо хич не мога да се средоточа ...

Playslist-а изглежда е доста интересен :) 

List (times and links to original tracks):
0:00 : Call of Duty Black Ops 2 - "Express Theme"
1:33 : Deus Ex: Human Revolution - "Opening Credits"
3:46 : Mass Effect 3 - "Aboard the Geth Dreadnought"
7:45 : Deus Ex: Human Revolution - "Singapore Ambient Part 2"
10:05 : Mass Effect 2 - "The Illusive Man"
14:24 : Deus Ex: Human Revolution - "Detroit City Ambient Part 1"
16:27 : Deus Ex: Human Revolution - "The Mole"
20:44 : Deus Ex: Human Revolution - "Main Menu Theme"
26:38 : Mass Effect 2 - "Galaxy Map Theme"
33:21 : Assassin's Creed 3 - "An Uncertain Present"
37:38 : Mass Effect 3 - "Character Creation Theme"
42:06 : LeviDoron - "Watch Dogs Remix" (One of my faves. Check out his other tracks ;)
46:07 : Daft Punk (Pyork) - Tron Legacy - "The Son of Flynn"
51:33 : Daft Punk - Tron Legacy - "Encom Part 1"
55:26 : Daft Punk - Tron Legacy - "Outlands Part 2"
58:24 : Daft Punk (Basic Slack Remix) - Tron Legacy - "Rinzler"

1
LenaB avatar LenaB 112 Точки

В момента слушам Sting - Fragile

Иначе се включих да помоля, ако някой е попадал на сет денс парчета, подходящ за тичане (около час) да ми пусне линк. Моите вече страшно ми омръзнаха.

0
headstrong avatar headstrong 29 Точки

Аз съм на Arctic Monkeys - AM и така вече от няколко месеца :)

1
tinta avatar tinta 4 Точки

И аз така!!! Няма отлепяне tongue-out

0
MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Горещо препоръчвам http://www.sky.fm/ - изобилие от онлайн радио станции с разнообразна музика. Аз лично много уважавам  Salsa, Bossa Nova и Roots Reggae, защото ме карат да се размърдам на стола пред компютъра.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.