Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgimmetodiev avatar georgimmetodiev 0 Точки

Активация на WebStorm

Здравейте.

От седмица се опитвам да активирам WS, но без успех. Писах няколко имейла, без конкретен отговор. Явно вече има хора с кодове. Видях формата от ФБ страницата на курса, но нямам представа какъв имейл да въведа за да получа код. Моля, обяснете ми защото губя малкото си време за учене в борба с разни безплатни едитори.

Тагове:
0
Web Basics
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Здравей,

За този курс общо взето няма значение кой от посочените при откриването на курса едитори ще ползваш. Преди да получа лиценз за WS преди 6 месеца, ползвах Brackets и да ти споделя, ми е еднакво удобно и с двата. Общо взето по-добрият едитор за мен е този, на който съм запомнил повече shortcuts.

Докато чаках лиценза за WS, си бях свалил програмата от торент (не че те съветвам да го правиш), само защото бях любопитен какво представлява.

Не мисли, че от едитора зависи много в този курс. Не си губи времето и се концентрирай върху материала. 😊

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Би ли споделил как е положението с тоя Brackets , тей като явно няма да стане при мен да си Рънна Web Storma който уж ни се полага безплатно, но акаунта ми не се активира? Има ли конзола тоя Brackets и Дебъгер.Може ли да се прави JS file?.Общо взето само това ми е нужно но не знам в кое IDE да го търся.До сега ползвах безплатна версия на Web Storm , но ми изтече , след това минах на Notepad++ даже и конзолка си инсталирах , но няма дебъгер което ми е доста проблемно за мен.

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Има конзола и дебъгер. Каквото липсва, можеш да го инсталираш като extension. Няма проблеми с JS.

1
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Здравей, ето от тук може да си свалиш WS, като си направиш акаунт, като за мейл даваш студентската си поща от СофтУни, след което от JetBrains ти пращат потвърдителен мейл на твоята студентска поща (username в SoftUni@students.softuni.bg - ако нямаш такава пиши до администрацията - защо нямаш и кога ще имаш), може да е и в spam - а, така, че прегледай и него и чрез кликане на потвърдителния линк от студентския ти мейл, ще получиш пълен 1-годишен лиценз за продуктите на JetBrains:

https://account.jetbrains.com/login

Може и да се регистрираш и с личния си мейл, след което го сменяш със студентския си - за да имаш пълен 1-годишен лиценз на всичките им продукти.

Виж и тук за другите неща:

https://softuni.bg/forum/13434/registraciya-v-microsoft-imagine-dreamspark-pluralsight-azure-jetbrains-za-softuni-studenti-kak-se-pravi

https://softuni.bg/forum/14064/bezplaten-windows-10-za-vsichki-studenti-ot-softuni

 

2
StanimirPavlov avatar StanimirPavlov 4 Точки

Здравей,

Следвах стъпките от поста ти. Регистрирах се, получих потвърдително съобщетие на студенсткия мейл, оставих последния като мейл за контакт........и ми изписа, че нямам лиценз! Аз ли бъркам или проблема е от SoftUni? 

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Може би трябва да изчакаш малко ( при мен стана след около 5-8 дни) и да провериш пак студентската си поща.

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Има някакъв проблем и аз съм така.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.