Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tdk928 avatar tdk928 108 Точки
Best Answer

Смятам,че не е проблем дори преди беше(незнам дали и сега)ако не предадеш до някоя си седмица домашните автоматично те мести.Не би трябвало да е проблем защото за този курс няма разликата в оценяването на онлайн и присъствено както и няма разлика в парите(защото е безплатен).

1
10/03/2017 16:01:46
MariaTomovich avatar MariaTomovich 20 Точки

Ами то не пречи просто да не ходиш, иначе ако до 3-тото занятие не си предал минимум 80% процента от домашното те мести в онлайн, което лично аз не ти го препоръчвам, защото все пак трябва да се упражняваш и домашното е точно за това. По-добре си стой записан за присъствено, но просто не ходи и си гледай видеата. Единственото, което евентуално можеш да загубиш са едни 10% от крайната оценка, които са за работа с ментор, но мисля, че е по-важно да вземеш 10% за предадени всички домашни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.