Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam Problems] HTML & CSS изпит - условия и авторски решения

Колеги, качил съм ви на сайта на курса условията на задачите от HTML & CSS изпитите: https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/3.

Решенията не са добри, защото са копирани от Интернет източници, но все пак стават за ориентир.

Очаквайте резултати от изпита и от целия курс в началото на следващата седмица.

 

EDIT (10.07.2014)

----------------------------------------

Относно сроковете за домашните по HTML & CSS и проверката има малко промени:

  • Срокът за последното домашно (CSS предпроцесори SASS и LESS. CSS трансформации) го местим до 12-ти вечерта (събота)
  • Срокът за проверка на домашните го местим до понеделник сутринта (14-ти, 10:00 часа)

Резултати очаквайте понеделник или вторник.

Тагове:
12
Web Fundamentals - HTML5
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Колеги, линка само при мен ли не иска да се отваря? Понеже искам да пробвам да реша и някой от другите изпити а нямам материалите?

 

0
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Материалите са ТУК най-отдолу.. : )

1
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Явно нещо при мен е прецакано понеже не иска да ми отвори линка :( то даже не иска да стигне до https://softuni.bg/forum/trainings/coursesinstances error 404

0
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Пробвай да си го paste-неш в address bar-а: https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/3

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Колеги, относно сроковете за домашните по HTML & CSS и проверката има малко промени:

  • Срокът за последното домашно (CSS предпроцесори SASS и LESS. CSS трансформации) го местим до 12 вечерта (събота)
  • Срокът за проверка на домашните го местим до понеделник сутринта (14-ти, 10:00 часа)

Резултати очаквайте понеделник или вторник.

7
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Колко общо домашни трябва да сме оценили?

0
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Здравейте колеги. Ето и моите решения в GitHub от практическия изпит на 06 Юли 2014г.

Направил съм README.md, където за по-угледно съм качил условията на задачите и картинките как трябва да изглеждат, възможно е да има малко грешки при Input, Output и изискванията, но ги бях писал по спомен. 

В края на всяка задача може да намерите линк, където да видите LIVE DEMO в JSFiddle.

За по-мързеливите ще дам и линкове тук:

  1. Books

  2. Lorem Ipsum Site

  3. Login Search Form (шрифтът с иконите не работи, тъй като няма как да се include-не в JSFiddle, ако има начин ще се радвам някой да сподели)

  4. Responsive Web Site
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.