Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radybt avatar radybt 9 Точки

[Programming Fundamentals] 02. Vapor Shop

Не мога да намеря къде ми гърми програмата. Джъдж ми пасва само първите три теста. Всичко друго дава грешно, аз тествах, тествах.. не знам къде бъркам. Също така каква е разликата между нулеви тестове и останалите ? Само нулевите дават инпута ? 

https://pastebin.com/1A32JbfT

Тагове:
0
Programming Fundamentals 01/06/2017 16:51:04
KrasiyMihajlov avatar KrasiyMihajlov 139 Точки
Best Answer

Огледах ти задачата, но за да я оправиш ще трябва да промениш малко логиката.

По дребните грешки са:

1. Трябва да имаш space на "CS: OG" и още едно закръгляне накрая като печаташ до 2-ри знак;

2. Но основният проблем се получава от условието "Out of money!". Трябва да проверяваш цената всеки път и при първият случай в който баланса ти стане 0, трябва да излезеш от програмата без да четеш друго.

В твоя случай ти четеш всички редове и чак когато се изпише "Game Time", правиш тази проверка.

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

можеш например да проверяваш дали ще стигнат парите за играта в първите проверки в тях можеш също да отпечатваш че е купена и незнам до колко има значение да спреш цикъла.

0
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Здравей,

тъй като задачата е нова в курса, темите напоследък във форума по проблема й се увеличават - вече има 2-3, една от които е - линк, друга - линк.

За напред проверявай за вече съществуващи теми, които биха могли да ти помогнат преди да пишеш и ти.

Успех :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.