Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EmiHaralanova avatar EmiHaralanova 2 Точки

Въведения в работа с Maya - домашно 1- (Юни-2017)!

Здравейте! Имам въпрос относно домашното, което ни беше дадено на 17 Юни 2017. Защо към първата лекция(Въведения в работа с Maya) дава, че трябва да качим домашно с размер 10 MB, файловете да са:  и остават два дена?  А, към втората лекция(Основни техники в моделирането на 3D персонаж) пак има домашно, но трябва да е с размер 8 MB, файловете да са: zip, 7z, rar и остават девет дена. Бих искала да знам къде трябва да кача домашното, тъй като има голяма разлика в оставащите дните. :)  Надявам се да съм била ясна, и да сте ме разбрали! :) Благодаря предварително! 

Тагове:
0
3D Animation 29/06/2017 15:16:51
ryebread avatar ryebread 1 Точки

Да, и аз се чудех същото!

0
EmiHaralanova avatar EmiHaralanova 2 Точки

По принцип, към първата лекция нямаме домашно... И сега се чудя кога и къде да пращам...  frown

0
Marty90 avatar Marty90 0 Точки

И за да не отварям нова тема да попитам тук:

От къде точно се качва домашното?

0
EmiHaralanova avatar EmiHaralanova 2 Точки

https://softuni.bg/trainings/1675/3d-anim-gaming-industry-june-2017 След това натискаш първата или втората лекция и ще видиш бутонче "Качи домашното".  :) Дано съм ти помогнала!

0
ladymira avatar ladymira 5 Точки

Здравейте колеги,

Звъннах по телефона на Софтуни да питам какво е това домашно за лекция 1, след като в самата лекция нищо не се казва за домашно (поне на записа няма такова нещо, а аз съм онлайн, не съм присъствала на място).

Отговориха ми, че имало допълнителен ресурс относно домашното, но той не е качен на сайта, а бил разпратен по имейл от лектора ни - г-н Димитър Дечев.

Проверете си имейлите, аз лично не съм получавала такъв допълнителен ресурс (имало проблем с имейлите), но обещаха да ми го пратят отново (чакам).

Ако и вие не сте получили - обадете да ви го препратят и на вас въпросния допълнителен ресурс за домашното от лекция 1.

0
EmiHaralanova avatar EmiHaralanova 2 Точки

 Благодаря за информацията! Аз също не съм получавала имейл...

Поне вече съм сигурна за периода от време и всички други подробности.  smiley

0
tzgeorgiev avatar tzgeorgiev 1 Точки

Здравейте. 

Намерих във форума, че преподавателя е качил ресурси за домашното там на този линк (дано да ви го отваря) https://softuni.bg/forum/16329/resursi-3d-animaciya-za-igralnata-industriya-yuni-2017-chast-1-lekciya-02 с кратко напътствие. Но къде трябва да се качи...може би в раздела домашно от първата лекция (съдейки по крайните срокове)

 

0
Enichka3 avatar Enichka3 19 Точки

Някой, ако го получи в крайна сметка, може ли да каже поне какво представлява. По самата първа лекция сякаш нямаше кой знае какво, което би станало за домашно. :/
Ресурсите тука са си към втората.

0
leonnybg avatar leonnybg 7 Точки

Ресурси има в тема 3 - Основни техники в ЗД моделирането.

РЕСУРСИ ОТ ТЕМАТА

Tам е връзката за домашно 

КАЧИ ДОМАШНО

01/07/2017 00:00:00

Нямате изпратено домашно

Избор на файл

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.