Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
EmiHaralanova avatar EmiHaralanova 2 Точки

Въведения в работа с Maya - домашно 1- (Юни-2017)!

Здравейте! Имам въпрос относно домашното, което ни беше дадено на 17 Юни 2017. Защо към първата лекция(Въведения в работа с Maya) дава, че трябва да качим домашно с размер 10 MB, файловете да са:  и остават два дена?  А, към втората лекция(Основни техники в моделирането на 3D персонаж) пак има домашно, но трябва да е с размер 8 MB, файловете да са: zip, 7z, rar и остават девет дена. Бих искала да знам къде трябва да кача домашното, тъй като има голяма разлика в оставащите дните. :)  Надявам се да съм била ясна, и да сте ме разбрали! :) Благодаря предварително! 

Тагове:
0
3D Animation 29/06/2017 15:16:51
ryebread avatar ryebread 1 Точки

Да, и аз се чудех същото!

0

По принцип, към първата лекция нямаме домашно... И сега се чудя кога и къде да пращам...  frown

0
Marty90 avatar Marty90 0 Точки

И за да не отварям нова тема да попитам тук:

От къде точно се качва домашното?

0

https://softuni.bg/trainings/1675/3d-anim-gaming-industry-june-2017 След това натискаш първата или втората лекция и ще видиш бутонче "Качи домашното".  :) Дано съм ти помогнала!

0
ladymira avatar ladymira 5 Точки

Здравейте колеги,

Звъннах по телефона на Софтуни да питам какво е това домашно за лекция 1, след като в самата лекция нищо не се казва за домашно (поне на записа няма такова нещо, а аз съм онлайн, не съм присъствала на място).

Отговориха ми, че имало допълнителен ресурс относно домашното, но той не е качен на сайта, а бил разпратен по имейл от лектора ни - г-н Димитър Дечев.

Проверете си имейлите, аз лично не съм получавала такъв допълнителен ресурс (имало проблем с имейлите), но обещаха да ми го пратят отново (чакам).

Ако и вие не сте получили - обадете да ви го препратят и на вас въпросния допълнителен ресурс за домашното от лекция 1.

0

Благодаря за информацията! Аз също не съм получавала имейл...

Поне вече съм сигурна за периода от време и всички други подробности.  smiley

0
tzgeorgiev avatar tzgeorgiev 1 Точки

Здравейте. 

Намерих във форума, че преподавателя е качил ресурси за домашното там на този линк (дано да ви го отваря) https://softuni.bg/forum/16329/resursi-3d-animaciya-za-igralnata-industriya-yuni-2017-chast-1-lekciya-02 с кратко напътствие. Но къде трябва да се качи...може би в раздела домашно от първата лекция (съдейки по крайните срокове)

0
Enichka3 avatar Enichka3 19 Точки

Някой, ако го получи в крайна сметка, може ли да каже поне какво представлява. По самата първа лекция сякаш нямаше кой знае какво, което би станало за домашно. :/
Ресурсите тука са си към втората.

0
leonnybg avatar leonnybg 7 Точки

Ресурси има в тема 3 - Основни техники в ЗД моделирането.

РЕСУРСИ ОТ ТЕМАТА

Tам е връзката за домашно 

КАЧИ ДОМАШНО

01/07/2017 00:00:00

Нямате изпратено домашно

Избор на файл

0