Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Virgil avatar Virgil 2 Точки

Какъв е критерийя за списъка с участници в последният "Programming Basics Exam"?

Здравейте!

Питам как се пресмятат местата на които са състезателите на теста, понеже като за първи път взех 600 точки се водеше, че съм на 1 място

А сега в края на изпита съм на 35. Бях първият 26-ти със 600/600 и не разбирам. По време ли е? Или по някъкъв друг начин. Все още ли имам шанс за стажант?

Снимки показващи:

http://imgur.com/a/uBN4X <- Линк със снимка показваща на кое място съм след края

http://imgur.com/a/1eqLj <- Преди края, точно когато ги взех

 

1
Въпроси за SoftUni 25/06/2017 23:37:13
Virgil:
Отговорено.
(бонус символи, зашото пише "Причината трябва да е между 12 и 100000 символа." )
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки
Best Answer

Здравей, 

           За подреждането в judge пряко влияние оказва кой пръв е влязъл в състезанието и съответно подледния който е изкарал 600 точки. Това по никакъв начин не влияе на класирането в курса, което се сформира спрямо резултата от изпита, предадени домашни, бонуси от работа с ментор и форумна активност. Всички с висок успех ще получите имейл с разяснения как да кандидатствате в стажантската програма.

 Успех!

0
26/06/2017 12:05:07
icowwww avatar icowwww 2673 Точки

Според мен щом имаш 600 не си нещо по-различно от първия, който има 600. Все пак вие ще имате еднаква оценка и ти ще имаш шанс за стажант колкото и първия. За стажант ти трябва над 5,50 което ти го имаш, защо се притесняваш

0
26/06/2017 00:27:07
Virgil avatar Virgil 2 Точки

Благодаря!

Исках да докажа на баща ми, че мога да стигна първите 30 места. На кратко това бе единствената причина. Иначе ми е ясно, че са важни точките, а не на кое място си.

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Когато излязат оценките ще видиш на кое място си. Там класираме по judge + домашни + бонус форум.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Това и аз съм го забелязвал, че Judge не класира съвсем правилно участниците. Аз отначало бях на 20-то място, сега мисля че съм на 70 или 80-то. Всъщност разбрах, че последния участник, който изкара 600т. се класира на първо място, и винаги бива изместен от друг, който също изкарва 600т след него. 

0
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Това последното сигурен ли си, или е предположение ?

0
gmanolov avatar gmanolov 5 Точки

Не мога да повярвам от какви неща се вълнувате, как подреждал джъджа. Показал ли си знания, че можеш да се справиш към момента с всичките задачи за даденото време? Да, значи продължавай с ученето, защото дори с 600 от 600 сме поставили само основата.

Успех и напред!

0
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Мисля че има значение за стипендии, аз съм онлайн и не ме касае, но пак ми е интересно.

0
26/06/2017 14:00:33
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Първите n броя, които имат 600 точки, са на първо място, а следващите започват от място n + 1 wink

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.