Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Наръчник за работа с форума

Идеята на темата е да събере и обобщи забелязаните и докладвани досега проблеми, така че с прочитането на десетина реда човек да избегне главоболията, с които вече сме се сблъскали, да сравни дали само той среща дадения проблем или не. Това вероятно ще се превърне в доста точно копие на "ту ду" списъка, който имат разработчиците. За по-голяма ефективност предлагам първият пост (този) да се редактира непрекъснато при докладване на нещо ново. Така списъкът ще е кратък и актуален. Откривам сезона:

I. Проблеми:

1. През Хром, Файърфокс и Опера не могат да се качват картинки, поне не през бутона. Подозирам, че е свързано с неопитомени контейнери (<div>).

2. През IE не се изписват някои символи на кирилица. При мен това са поне "ч", "(", ")". Тест на Уин 7 64 бит, IE 11, БДС и фонетична традиционна подредба. Никога не са инсталирани допълнителни кирилизиращи програми.

II. Предложения:

1. Търсачка за форума (доколкото разбрах се работи по нея).

2. Да се подредят и преместят някои постове, например във Въпроси за СофтУни има теми, които са за тук (Предложения и проблеми).


3. Предложения и проблеми да се преименува на Форум - Идеи и проблеми. Звучи ми по-ясно и разбираемо. 

4. 12Март2014 13:00 - Разместване на разделите:

Важни теми (с препратки към най-важните от всеки раздел)
C# Basics (Ученето е хм, целта на занятието)
Въпроси за СофтУни
Събития
Предложения и проблеми 
Общи приказки (след съществените неща)

5. 12Март2014 13:26 

5.1. Модул за лични съобщения. До въвеждането му би било добре да си попълним поне някаква контактна информация в профилите, защото вече имам случаи да искам да напиша нещо, без да спамя в темата на форума.

5.2. Добавяне на 2-3 празни полета за контакти, например аз ползвам и QIP (ICQ) - по-лек и удобен от Скайп.



dentia avatar dentia 362 Точки
Същата тема. Можеш да скриеш тази и да повториш идеите/оплакванията си там.
0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки
Същата, но нараства на дължина с повторения. Тя ме вдъхнови за тази. Възможно е например авторът на онази да постави такъв списък в първия си пост, но не мога да му се натрапвам, а може и да няма време да се занимава с ъпдейти.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.