Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iivanov2 avatar iivanov2 11 Точки

Опция - плати и гледай за минали курсове

Би било хубаво, да може да гледаме записи минали курсове, а не да чакаме стартиране на нова инстанция, например този ме интересува:

https://softuni.bg/trainings/1488/linux-system-administration-november-2016

но не мога да го гледам. Мен лично не ме интересуват сертификати, нито от СофтУни нито от който и да е било, трябват ми знанията, в тази връзка ще е добре да мога да си платя и да получа обучението, което ми е нужно, когато ми е нужно.

Тагове:
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

 Много добро идея. Аз, даже, бих предложил месечна такса, примерно х лева и цял месец гледаш, каквото искаш или х лева за определен курс и имаш винаги достъп до неговите ресурси.

Надявам се от софтуни да изкажат мение по въпроса.

4
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

https://youtu.be/VygeAmUGx_o?t=2h42m50s   - от 2:42:50  само че това е от април и още не е направено sadsad

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.