Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Sotirovgym avatar Sotirovgym 2 Точки

[Programming Fundamentals] Regex - Exercises 3. Booming Cannon

Judge ми дава 16/100 и като погледна тестовете на нулевите ми показва, че дава празен отговор, а при мен програмата върви и си ми изсписва верният отговор, ако може малко помощ.Ето кода: https://pastebin.com/hgmuhKc0

Тагове:
0
Programming Fundamentals 13/08/2017 14:41:05
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

На последния тест сигурно не трябва да връщаш нищо затова 16/100.
Regexa ти не хваща нищо при мен.
Решение 100/100

0
12/08/2017 13:10:48
valkata1220 avatar valkata1220 20 Точки

Това е моето решение на задачата ! Аз не използвам RegEx в тази задача .Според мен няма нужда ,защото много по-лесно се решава без ! 

0
12/08/2017 20:22:50
julia.petkova avatar julia.petkova 10 Точки

Патернът ти не е верен @"\\[<<<<]{4}[\w]+"... пробвай с моя...  но и аз не откривам къде ми е грешката 50/100. Става въпрос вероятно за някаква проверка: https://pastebin.com/ZCyE9YF5

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.