Loading...
Dexter avatar Dexter 119 Точки
Благодаря! :)
0
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки
Поздравления, аз лично ще чакам с нетърпение някои от тези семинари.
2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
ZF2 Е добро попадение, ако направите и за Laravel равни няма да имате :)
4
Kibork avatar Kibork 87 Точки
Дано семинарите за в бъдеще, се записват и качват в youtube профила на SoftUni. Нямам възможност да присъствам на тях, но с радост бих ги гледал на запис.
7
deni.denkata avatar deni.denkata 72 Точки
Тази опция е налична :)
Видеа > https://www.youtube.com/user/softwareuniversity
5
kostadin.ivanov.52 avatar kostadin.ivanov.52 32 Точки

Да, обмисляли ли сте да качвате семинарите в youtube ?

Иначе, браво и благодаря за графика :)

1
Masovski avatar Masovski 211 Точки
Ами те са налични в Youtube: Цък
2
wooden_jesus avatar wooden_jesus 6 Точки
Една тема за многонишково програмиране би била доста полезна.
2
xesoin avatar xesoin 9 Точки
уникални семинари в някой области съм силен но все пак искам пак да ги видя и да си сверя знанията. Уникални семинари са направили и с нетърпение чакам някой от тях (един от тези е точно тази вечер дано да не се разочеровам) 
0
slav_02bg avatar slav_02bg 11 Точки

Браво, продължавайте все така:)))

0
AntoniyaIvanova avatar AntoniyaIvanova 16 Точки

Поздравления и от мен, искам да попитам дали семинарите да подходящи за начинаещи?

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Някой семинари са насочени главно към начинаещи, а други са предназначени за хора с повече опит. Всичко това би трябвало да го пише в описанието на семинара.

1
yordan87 avatar yordan87 3 Точки

Качвайте ги, че тези които нямаме възможност да отидем до София да си ги гледаме. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.