Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф - 11-12 октомври 2014 - има ли навитаци?

Здравейте приятели,

Планираме да организираме отново СофтУни конференция: на 11 и 12 октомври 2014. Още не е ясно къде, както и каква ще е програмата, но първо искаме да проучим какво очаквате вие - студентите на СофтУни. Отново ще уговорим студентска цена (под 100 лв. за 2 дни all inclusive).

  • Ще се включите ли?
  • Каква лекция искате да видите?
  • Дайте предложение какво да подобрим?

* сменихме датите за 11-12 октомври

55
Events 17/08/2014 15:09:51
IvoGluhchev avatar IvoGluhchev 13 Точки

Супер идея, предишната конференция беше страхотна и много полезна. За с двете ръце.

2
JiVeNcE avatar JiVeNcE 21 Точки

Аз, съм ЗА както и 2 ма мои приятели :) 

0
kotow avatar kotow 34 Точки

И аз не мисля този път да пропускам.

Относно лекциите би ми било интересно gatakka да изнесе някоя лекция за zend, lavarel, cake framework.

4
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

gatakka ще изнесе семинар в университета на 21-08-2014 18:00 за lavarel. Да не го пропуснеш като си му фен!

3
kotow avatar kotow 34 Точки

Там съм!

1
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Супер би било и той да води лекции.. 

0
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

Аз съм "за". Предпочитам по-малко лекции от миналата конференция, но за сметка на това да са един вид по цялостни. Лично предпочитание е и да е октомври месец :D 

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз също съм За. Но е добре да се види каква ще е програмата.
Примерно бих желал да поговорим малко повече за мобилни приложения.
Но като цяло бих се радвал да се говори за всякакви новости, дали било в софтуера или хардуера. Хардуера е много малко застъпен при нас, но е добре да сме информирани и за него. Все пак не може да програмираме за нещо без да го познаваме :)

 

2
Reath avatar Reath 188 Точки

Аз съм за! Миналия път не можах да дойда, но този път задължително!

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Определено и аз съм ЗА !

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Определено съм "ЗА"! Досега не съм бил на такава конференция, за съжаление неможах да присъствам на предната, но тази няма да я пропусна. Относно лекциите - от всичко по-малко. :)

Поздрави, Даниел

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Чудесно е, че дойде времето за следващия Конф :) 

  • Да, ще се включа;
  • Ще се радвам да привлечете gatakka като лектор;
  • Нека игрите покрай басейна да включват употреба на водата също :) Иначе за мен натовареността беше супер. Условията бяха супер. Лекциите бяха интересни.

Да става септември, че да ходим пак :)

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.