Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф - 11-12 октомври 2014 - има ли навитаци?

Здравейте приятели,

Планираме да организираме отново СофтУни конференция: на 11 и 12 октомври 2014. Още не е ясно къде, както и каква ще е програмата, но първо искаме да проучим какво очаквате вие - студентите на СофтУни. Отново ще уговорим студентска цена (под 100 лв. за 2 дни all inclusive).

  • Ще се включите ли?
  • Каква лекция искате да видите?
  • Дайте предложение какво да подобрим?

* сменихме датите за 11-12 октомври

55
Events 17/08/2014 15:09:51
a_banderov avatar a_banderov 19 Точки

И аз съм за :) 

0
Jorka7a13 avatar Jorka7a13 2 Точки

Определено съм за! Даже съм +3.

Не присъствах на първата, така че нямам препоръки и предложения, но бих се радвал ако има Unity 3D или разработка на мобилни приложения. (или и двете :))

0
KrasimirKirilov avatar KrasimirKirilov 5 Точки

Не е лошо, според мен, програмата от лекции да е съобразена, и с нуждите и нивото на новия випуск /Септ.2014/. Виждам, че в предния такъв ивент лекциите са отразявали точно нуждите и нивото на участниците, сега обаче вече има 2 випуска :) ??? – задачката става малко по трудна, вероятно ще има желаещи и от новия випуск да участват…

0
01/09/2014 08:36:29
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Принципно това е публична конференция, може да дойде който реши, и съответно да не дойде който реши :) За това е и темата тук, за да може всеки /нулево, първо, пето, шесто ниво, неучастващ в СофтУни и т.н./ да каже от какво се интересува.

Ако се съобрази с програмата в университета или нивото, върху което се обучава, то ще се превърне в цялостно препокриване на материала. Идеята е да се научи нещо ново или нещо in-depth или да се чуе някакво know-how или пък, да се разбуди интереса по определена технология, за която примерно не сме чували.

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.