Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivaylokostov87 avatar ivaylokostov87 14 Точки

Проблеми със свалянето на докумнетите за Лаб-Условия и Упражнение - условия

Здравейте, колеги!

Искам да попитам, дали някой се е сблъсквал с проблем при свалянето на Лаб-Условия и Упражнение-условия документите от страницата на последния курс C# Fundamentals в сайта на СофтУни. При мен дори не иска да ги визуализира, излиза ми само суров HTML-ски код, а при проба да сваля документа, ми изписва че файлът не съществува. Това се случва и на 3те части от последния курс C# Fundamentals.

Ето визуализация на това, за което говоря:  PIC1     PIC2

Благодаря предварително :)

0
Module: C# Advanced 17/09/2017 11:26:06
ivaylokostov87 avatar ivaylokostov87 14 Точки

И при мен ги отваря, проблема е че не мога да смъкна ресурсите към тях - презентацията успявам да я смъкна, но doc файла с условията на Lab-а и упражнението не успявам. Когато кликна върху линка Лаб - Условия или Упражнение - Условия, ми визуализира суров HTML и ми изписва "Файлът не съществува...."

Прилагам снимки:

PIC1   PIC2

0
17/09/2017 11:20:59
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Проблема е че сайта им е счупен!
Може да изтеглиш условията за C# Advanced - май 2017 от този линк github

0
17/09/2017 11:21:40
ivaylokostov87 avatar ivaylokostov87 14 Точки

Много ти благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.