Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hammer_hill avatar hammer_hill 2 Точки

Проблем с Live гледането на C# Basic Programming October 2017

Здравейте. Участвам с онлайн обучение в модула, но не мога да гледам Live. Влизам и през бутона Live и през Обучения -> Programming Basic C# - Октомври 2017 -> Гледай на живо ... но отново ми изписва едно и също : 

За да имате достъп до обучението в реално време на виртуалната класна стая на Software University, е необходимо да сте активен студент в дадения обучителен модул. Първата стъпка, която трябва да направите, за да станете студент е да подадете своята кандидатура за безплатния подготвителен курс Programming Basics от тази страница.

 

Моля за съпорт тъй като съм активен студент и искам да гледам на живо ... а в момента тече точно едно такова. Благодаря

0
Programming Basics
DanielV avatar DanielV 1 Точки

Колеги, за градовете няма Live Stream. Качва се видео на следващия ден тук:

https://softuni.bg/forum/18206/problem-s-live-gledaneto-na-csharp-basic-programming-october-2017

и търсите курса, в който сте записан.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.