Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Каква диплома се получава при завършване в СофтУни ?

Здравейте, колеги.

Казвам се Денис на 17 г. от София-град. Силно искам да се занимавам с програмиране и съм харесал SoftUni за обучението ми. 

Обстойно съм запознат с цялата информация в сайта, но единстеното което не ми е ясно е каква диплома ще получа щом завърша ?

Бях чел някъде, че не се взима диплома за висше образование, а просто някакво парче хартия тип сертификат за успешно взети изпити, това вярно ли е ?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
irena01 avatar irena01 17 Точки
Best Answer

*Дипломата, която издава Software University, не е държавно призната, но се цени на високо ниво от софтуерните компании-работодатели.

С две думи, не, не получаваш диплома за висше образование от СофтУни, но те си партнират с няколко държавни университета и ти дават възможност да комбинираш двете обучения - в СофтУни и в държавния, за да получиш в крайна сметка диплома от държавния. Даже в някои от университетите партньори ти съкращават времето за бакалавър от 4 на 3 години (Варненския свободен например). Разгледай тук.

5
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Благодаря ти !

0
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

никаква :) https://softuni.bg/forum/17835/ot-5-mesec-chakam-da-mi-byde-kachena-diplomata-kolko-oshte

1
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

 

Предстои връчване на дипломите за 4-те професии. Очакваме потвърждение от колегите от трейнърския екип и съвсем скоро ще направим официалното връчване. Имаме предвидено за този месец, но ще Ви дадем точна информация по имейл.

 

Поздрави,

Димитър

 

 

2
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Видях, че е имало връчване на дипломи тази седмица. Иска да попитам защо не ми пратен имейл за събитието и поради каква причина все още не ми е генерирана C# Web Developer диплома, която чакам от 4-5 месеца?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.