Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mitko1239 avatar Mitko1239 0 Точки

Проблем със записване за приемен изпит на 16/17 декември

Получих и-мейл че е активно записване за приемния изпит на 16/17 декември, но линкът от съобщението (както и този от сайта) не ми позволява да си избера дата/зала с грешка "Не сте записан/a за курса на изпита."

https://i.imgur.com/O4yZKvC.png

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 13/12/2017 15:03:23
KirilSarov avatar KirilSarov 6 Точки

Линка е за изпита в София! Аз успях да се запиша, но исках за изпита в Бургас, не в София. Защо при положение, че изпита се провежда и в други градове, от мейла директно ни насочват да се запишем в София ? Сега някой може ли да предостави линк откъдето да се запиша за Бургас, защото като звъннах в СофтУни ми казаха, че мога да се запиша за Бургас, но от къде ?! 

0
Mitko1239 avatar Mitko1239 0 Точки

Нямах такъв проблем предния път на 5 ноември. Тогава си се записах и отидох без проблем, но сега не ми дава да избера дата и зала.

0
KirilSarov avatar KirilSarov 6 Точки

А как да се запишем за друг град ?! Като дам на "Всички предстоящи изпити" виждам, че освен в София ще има изпит и в Бургас, Варна, Пловдив, Велико Търново и Русе. Линка в имейла обаче, както и линка в известието в сайта са за записване в София. От къде мога да се запиша в Бургас ?! 

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

Вече е активно записването за приемния изпит по Programming Basics - октомври 2017, който ще се проведе в град Бургас. Изпитът ще се проведе на 17 декември, от 10:00 до 14:00 часа, Колеж по туризъм, зала 311.

Може да се запишете за изпит https://softuni.bg/trainings/examgroups/choose/527. Този линк е достъпен и от съобщението в оранжевото каре, което виждате в сайта ни (необходимо е да сте влезнали в профила си, за да го видите).

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

Mitko1239 вече имате възможност да се запишете за изпита. Успех!

Поздрави,

Митко

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.