Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
seandi avatar seandi 31 Точки

А като гледам часа на темата е:

20/12/2017 01:08:38

а истинското време е

20/12/2017 01:01:00.

т.е. времето на сайта не е точно.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 948 Точки

при мен пък показва само последната проверка от вчера сутринта.Днешната въобще не е отразена,чак се заблудих че пак ми дава грешка заради \s+ сепаратора....който оправихме преди лекцията и Данчо изкоментира на самата лекция.

Graded at: 19.12.2017 00:16:03 - това  последната проверка минала по мойте файлове,реално днешната дори я няма

А съм сигурен че вчера преди лекцията качих нов файл.Защото реално ние вчера през деня се усетихме че този space в колоните може да е проблем.Бях си играл с \s+ като делител но грешката която се появяваше,ме отказа и в момента които csv прочете файла нормално тоя whitespace остана на заден план,докато измислим логиката за решение.

0
20/12/2017 06:42:36
aggeorgiev avatar aggeorgiev 329 Точки

Здравейте,

r",\s+" е коректен сепатратор , но последните проверки са от 19-ти. Аз не виждам и нов лаб и т.н. “ Явно за празниците ще имамемалко отсрочка. smiley

0

Не мисля, че ще има отсрочка, защото имаме срокове до след няколко дена.

0

Говорих с Данчо в Фб ше погледне като може, иначе след вчерашната лекция знам че е легален,смисъл направих си го сам,даде нормалната грешка но незнаех че това е е проблем и го оставих. И просто вчера намерих ме другия вариант initalspace=true или нещо такова. Моя е грешката че уикенда не тествах какво ми вади датасет-а сета разделен така. но тогава още свиквах и с python и с jupyter notebook.

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 329 Точки

Да изчакаме до следобяд, екипа на Софтуни беше на парти снощи все пак!

0
m_nikolova93 avatar m_nikolova93 22 Точки

Ами в opencraft-а пише, че Lab-ът е "Due Dec 20 2017 00:00 EET", т.е. евентуално системата не знае, че и снощи трябва да проверява и да чака някаква мануална проверка, не знам. 

0
20/12/2017 14:21:22

Така е и за Lab-а от Data Visualization. Exploratory Data Analysis. Там за крайна дата пише  27.12.2017.

0

Снощи май пак не е минало оценяването за съжаление... :( Graded at: 23.12.2017 02:11:05

0

Ами вижте в фб групата, Данчо има някакви проблеми с сайта а самия сайт на софтуни беше паднал за около 12 часа, ще удължи сроковете и ще качи и 3тия лаб с време до 9.01. Общо взето празници са не се впрягайте много,опитват нови неща и се чупят :Д а другото е каквото такова.

1

Чудесно, мерси за информацията, Тошко, а би ли ми дал линк към ФБ групата, в която върви тази комуникация? Изпуснала съм нещо. Мерси

0

https://www.facebook.com/groups/DataScienceNovember2017/ има я в ресурси на първата лекция. Иска се само да напишете името си от softuni форума,за да ви одобрят администраторите на групата.Горе долу както работи и сайта с домашните. И Тошко ме дразни като бившия държавен глава имам прилично име Тео става като сапуните :D

0
StoyanPeev avatar StoyanPeev 6 Точки

Грейдъра не е минал на 16-ти. Има ли начин да се пусне ръчно за да видим какви са ни резултатите след последния събмит?

0

не ние няма какво да направим,сега ще пиша на Данчо сутринта забравих да погледна дали ми е минала 8ма от 3тия лаб.

инфо: Говорих с него,наистина е имало проблем с сайта на софтуни,ще опита да пусне днес по-някое време.

0
16/01/2018 11:21:07

Супер сте колеги. Благодаря

0

Здравейте, някой да има проблеми със submission на Quiz-a днес.?

Дава ми следното съобщение без значение кой въпрос се опитвам да събмитна: "We're sorry. There was an error with processing your request. Please try reloading your page and trying again." Естествено порбвах рестарт и т.н.

0

да с всички е така има проблем с хостинга :Д :Д ако знаеш отговорите ще ги пуснеш като го оправят.

0

Мерси за инфото. решавам си тогава и после ще ги събмитвам.

0
iordan_93 avatar iordan_93 SoftUni Team Trainer 407 Точки

Хостингът работи. Съжалявам, проблемът нито е в мен, нито в СофтУни.

Разбрах вчера, писах на support-a и те се оправиха по някое време.

0
dkostadinov avatar dkostadinov 1 Точки

Днес имаше mintenance на сайта. След него влязох в edX - Porgress, там където са Quiz - те, и видях, че половината ми точки от Quiz - WORKING WITH IMAGES AND TEXT ги няма. Системата ми показва някакво старо състояние. Забелязвам, че е рефрешнало и броя опити т.е ако съм използва 2 от 3, сега ми покзава, че съм ползвал 1 от 3. За всички предадени лабове изчезнаха резултатите. Някой забелязва ли подобни проблеми ? 

0
monika_bachvarova avatar monika_bachvarova 17 Точки

Здравей, имало е проблем с базата и са загубени отговорите от последната седмица. Аз си ги направих пак.  

0