Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

C# Fundamentals Януари, Кога?

Здравейте колеги,

искам малко да се информирам. Платих си за C# Fundamenals, който започва на 22 този месец. Последният срок за плащане беше удължен до 12, а при мен все още нищо не излиза в секцията "Моите курсове". Мисълта ми е, кога горе долу да очаквам информация?

Благодарско! 

1
Module: C# Advanced
inser7 avatar inser7 221 Точки
Best Answer

Здравей колега,

срока за записване е удължен до 19.01.2018.

На мен също не ми излиза нищо в секцията.Предполагам,че след това ще получим инфо-т.е. или събота 20.01 или неделя 21.01.

Ето и линк към курса тук

Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави Георги!

1
14/01/2018 15:21:25
MartinGR avatar MartinGR 3 Точки

Здравей miroLLL,

Както и inser7 споменава, аз имах същите въпропси като теб и им звъннах - казаха ми, че започва на 22ри (защо страницата не е поправена е друг въпрос) и, че ще получим и-мейл с който да си изберем група - това в дните преди началото на курса. 

Да се надяваме, че няма да има други забави или проблеми. 

1
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Много благодаря и на двама ви!

Нещата се изясниха, явно остана да чакаме отговор от тяхна страна.

Благодаря още веднъж! :)

0
kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

Здравейте,

 

За всеки записан модул инфото ще излезе в деня на започване на курса - т.е. не очавайте да се появи преди 22.01 :) 

Групи до колкото знам няма да има, освен ако не сме много .
А и самиякурс е от 6 лекции.... ще изчезне преди да сте го усетили ;)

 

М

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.