Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiPopov avatar GeorgiPopov 3 Точки

Липсващи ресурси

Здравейте колеги!
Започнах да се самоподготвям за Java Advanced, но в курса от Януари 2017 не мога да си сваля:

Sets and Maps:

https://softuni.bg/trainings/1531/java-advanced-january-2017#lesson-4684

 Лаб, BashSoft - Условия

Данни - BashSoft

Exercise: Sets and Maps:

https://softuni.bg/trainings/1531/java-advanced-january-2017#lesson-4685

Упражнение - Условия

Ако някой си ги пази и може да ми ги изпрати нека пише!
Предварително благодаря!

 

0
Java Advanced 20/01/2018 23:31:48
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Преди време бях писал във форума за този проблем.
Проблеми с материалите в стари курсове не се оправят. СофтУнито нямат хора за тази задача.
Дано успееш да накараш някой от екипа на Частна Академия Софтуерен Университет да оправи този проблем.
 

P.S  Линк към файловете

-2
21/01/2018 00:56:29
GeorgiPopov avatar GeorgiPopov 3 Точки

Много ти благодаря!

Остава да си намеря файловете за BashSoft и ще съм в играта!

Ще се радвам ако намерят начин да оправят тези проблеми!

0
21/01/2018 09:28:59
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.