Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

polinastoqnova avatar polinastoqnova 0 Точки

много въпроси :(

Здравейте! Аз съм в online форма на обучение,защото нямам възможността да присъствам всеки път на лекциите и може би до голяма степен заради това в момента имам ужасно много неизяснени в главата ми неща,гледайки презентациите и стрийм-ването.
1.Как разбираме дали имаме домашно,къде е това домашно и след евентуалното му решение по какъв начин да го представим?
2.Има ли срок за предаване на домашно за хората,които са в online форма на обучение?
...Имам и други въпроси,но още ги формулирам :D 
Моля Ви,помагайте! 

Тагове:
0
Fundamentals Module
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Здравей, така наречените домашни се "дават" във вторник и четвъртък на упражненията, предават се под формата на submit-и в Judge системата. Като домашни са означени тези, които са Exercise (more exercise са незадължителни). Важно е да се предават в режим Състезание, който започва да тече от деня на упражнението. Срок за предаване има, да, до 6 дни след началото.

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Всяка тема се състои от две части - лекция и упражнение. От лекцията имаш лаб, за който не се получават бонус точки, но е силно препоръчително да бъде решен. Упражнението всъщност е твоята домашна. Повече домашни са предават в judge. Срокът е 7 дни от деня на упражнението. 

Още информация за домашните можеш да намеруш тук.

0
05/02/2018 22:55:37
polinastoqnova avatar polinastoqnova 0 Точки

Благодаря Ви много,момчета! Ами ще се мъча тук и ще видим какво ще стане.

0
polinastoqnova avatar polinastoqnova 0 Точки

А с тези кредити,как стои въпроса? Какви са тези кредити и точки? Как се събират и каква им е ролята? Много се извинявам,допускам че вероятно питам и глупости,но наистина почти нищо не ми се изясни :(

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Всеки курс/модул носи кредити. Кредите служат за взимане на сертификат за съответната професия и за кариерен старт.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.