Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Velislavchav avatar Velislavchav 0 Точки

Проблем в Judge

Здравейте,
искам да попитам вчера (06.02.2018г.) имало ли е пак проблем с Judge, защото половината ден правих домашната от курса "Programming Basics with C# - януари 2018" и ми остана само последната задача, която реших днес да я реша, защото имах и други ангажименти снощи. Днес влизам в Judge и виждам че от всички домашни ми е записало само първите 3 задачи и ми показва, че само те са ми направени, а по принцип трябва да ми е останала нерешена само последната задача. Сега отново ли трябва да ги правя всичките.. и от къде мога да съм сигурен че след някой ден пак няма да е така? Също така това ме отдалечава и от записването за изпит, защото щом на домашните Judge прави проблем, да не говорим като влезнем всички хора наведнъж какво ще е..

Благодаря предварително!

Q.Ivanov avatar Q.Ivanov 16 Точки

Здравей, може да си копираш изпратените решения и отново да ги изпратиш. Не е нужно да ги пишеш отново като вече ги имаш.

0
Velislavchav avatar Velislavchav 0 Точки

Въпроса е че ги нямам. Работя в един и същи проект и като реша дадена задача просто трия кода и пиша следващата в същият проект.

0
Q.Ivanov avatar Q.Ivanov 16 Точки

Това вече е проблем. Обади се и питай направо в университета как да процедираш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.