Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

JS Core без Basics и Tech module?

Здравейте, колеги! Имам едно въпросче за един приятел. Почти съм сигурен, че не става така, но да съм на 100% сигурен. Може ли да се запише даден модул от цялостната програма на СофтУни, примерно само JS Core, без да си минал през Basics и Tech Modul? Благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Не можеш, но няма и смисъл. Освен ако нямаш някаква предварителна подготовка, няма да разбираш почти нищо. Най-добре си карай по естествения път и за има-няма 6 месеца ще стигнеш до професионалните модули. Успех :)

-1
Thedi avatar Thedi 200 Точки

Здравей.

За цялостната програма тези два модула са напълно задължително и чак след тях може да се записват професионалните модули като JS Core. 
Някои от модулите обаче имат и вариант "Отворени курсове" (https://softuni.bg/trainings/opencourses) тогава човека може да се запише без да е минал каквито и да е обучения в Университета.

Отворените курсове и модули на Софтуерния университет се организират отделно от основната програма по софтуерно инженерство. Те са достъпни не само за студентите на Софтуерния университет, но и за всеки, който желае да развие своите знания и умения в дадена област.

 

1
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Курсовете от модула JS Core са част от основната програма и са достъпни само след кандидатстване и успешно полагане на приемен изпит (Programming Basics). Курсовете по React и Angular могат да се запишат и самостоятелно, като отворени, но за тях са нужни предварителни знания (еквивалентни на тези в JS Core). Може да разгледаш в Judge какво представляват изпитите от JS Fundamentals, Advanced и Applications и да прецениш дали си заслужава да се пробваш директно на отворените курсове.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.