Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Не че се заяждам , не че всявам негативизъм или нещо подобно ... просто чисто човешки се чудя - Имаше ли смисъл от цяла тема за 5 думи , че са пуснали отборите по Java ? 

Поздрави :)

-1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Реално погледнато някой може да не си погледне в профила и да не разбере :) Така че мисля, че не е толкова излишно :)

3
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Прав си , колега , но съм на мнение че само несериозните "студенти" не си проверяват профила. Това разбира се е лично мое мнение. За пример, аз си проверявам пощата по 10+ пъти на ден , а профила в Softuni.bg по 6 или 7 пъти на ден , зависи от конкретната ситуация.

 

Послепис:

Дори и да не погледне , едва ли 4/4 "студенти" да не погледнат профила си (говорим за един екип)..Тоест дори и само 1 от 4 да погледне за екипна работа , той веднага може да се свърже с тях и да им съобщи веселата новина - че са в един отбор.

0
11/09/2014 20:23:54
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз ще ти кажа защо я пуснах! Има хора които не им пука, че са излязли отборите. Има някой които са оставили само мейл и нищо друго за контакт, не отговарят там (примерно) и няма и да разберат, че са готови отборите. За това я пуснах, малко или много да се заинтересуват какво става, с кой са в отбор и тнт...

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Търсите под вола теле. Някои ползват все още анти-пощи като ABV.bg и не си получават мейлите. Така че не е излишен коментара. А точките от форума са толкова малко, че трябва да спамиш денонощно ако искаш да напреднеш с глупости,а ще изнервиш всички наоколо. Затова пишете каквото сметнете за полезно, а ако не е, ще ви набият минусите, няма страшно.

16
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

аз винаги получавам мейли, но за отборите нищо не съм получил, което е странно..

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Тук ще се включа и аз, защото последните две обявления по имейл, които се получават от info@softuni.bg имейла не ги получавам. Дори писах до горния имейл, но нищо не получих като отговор - дали защото не са ми отговорили, или защото просто от info@... не получавам нищо. Нямам никакви филтри и получавам всички други съобщения от приятели, колеги от всичките ми други пощи, от които съм тествал. Доколкото знам от предния отговор, проблемът е доста обширен и не се знае къде е грешката.

0
ph.kolarov avatar ph.kolarov 63 Точки

Аз също нямам имейли. Към Gmail съм и също нямам филтри и прочее. Благодаря за темата, наистина ме подсети да погледна!

1
Georgi88 avatar Georgi88 1 Точки

Аз днес потвърдих участието си в екипната работа, но нито съм получил и-мейл, нито откривам в потребителския си панел информация за това. Възможно ли е  да не съм включен ?

0
Georgi88 avatar Georgi88 1 Точки

Пише: "Все още нямате екипни проекти"

0
axl894 avatar axl894 38 Точки

Явно нещо не е наред,защото при мен излизат участниците

0
velio84 avatar velio84 241 Точки

Go, "Apple" cool

прецакаха ни с името, ама карай... laughing

3
11/09/2014 23:35:59
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Мерси, пичага :) 

1
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

**Счупи ви се submit бутона :/ 

0
11/09/2014 23:55:38
tdsamardzhiev avatar tdsamardzhiev 77 Точки

Изпратиха ми мейл. В него е сбъркано, че проектът е по "HTML/CSS". Надявам се, това че срокът е до 18.09 също е сбъркано? laughing

1
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Да, срокът е до 18.09... За мое нещастие обаче такъв грип ме тръшна, че вече 2 дена не мога да сваля температурата. 

0
12/09/2014 13:29:13
Petya avatar Petya 2461 Точки

Фактологическа грешка, за която веднага се извинихме. Защитите на екипните проекти ще се проведе на 18 септември, пише го и в календара за графика на залата.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Успех на всички от отбор "Dark Magenta" :D

Ето полезна тема от която може да се подготвите ако все още не сте я видяли: https://softuni.bg/forum/questions/details/1014/0

Освен това, забелязах че много хора не знаят, че довечера от 6 ще има workshop за правене на java игра. Убеден съм, че би била полезна за всички ^^

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Надявам се, че ще има видео и от него и ще бъде качено бързичко smile

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Колеги, следете програмата, защото се добавят неща, например, аз сега забелязах, че преди лекцията в неделя имаме подготовка за изпит, на която със сигурност ще отида.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

отбор "Ягода" КЪДЕ СТЕ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.