Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Programming Basics Online Exam 14 and 15 April 2018

Приключих с изпита си и реших да проверя как са се справили другите участници до момента, но се натъкнах на нещо, което ме озадачи.

Под номер едно в резултатите стой потребителят @desislava.topuzakova , който има 1660 точки!?

Как това е възможно след като имаме по 6 задачи, които носят максимален брой точки - 600 или някои потребители са имали право на повече, чрез да си натрупат нужните им точки? laugh

Тагове:
0
Programming Basics 14/04/2018 15:26:10
Thedi avatar Thedi 200 Точки

Здравей.

Изпитите се решават от екипа преди да бъдат активирани за хората от самия изпит за да няма грешки при автоматичното оценяване. Най вероятно Десислава е тествала всички задачи преди изпита за да няма проблеми с автоматичното оценяване след това.
Съответно тя не е участник от изпита и нейните точки няма да влизат в класирането. 
Задачите са повече от 6, но се дават по 6 на случаен принцип когато започнете изпита. Идеята е да ви даде различни задачи за да не може някои да ви ги изпрати предварително.

0
14/04/2018 15:40:05
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Аха, ОК. На българите ни е вродено недоверието, моля да ме извините.laugh И за да не отварям нова тема, а и заглавието е подходящо на тази, кога ще ми отчете резултата от днешният изпит и ще мога да се запиша за следващият модул?

0
Thedi avatar Thedi 200 Точки

Еми по принцип до няколко работни дни обработват изпитите и качват оценки.

0
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Благодаря ти!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.