Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bringer97 avatar bringer97 0 Точки

HTML Грешка.

Дава ми странни грешки при качването на домашното: To Do List - Unexpected error: Incorrect Background-color: expected '' to equal 'rgb(247, 243, 129)' При положение, че изискването за цвят на фона е  #f7f381. Когато проеменя цвета на фона, както се изисква в грешката, продължава да ми дава същата грешка. Също така на HTML Lists - Unexpected error: Cannot read property 'type' of undefined. При положение, че всичко съм изпълнил както трябва и двете задачи на външен вид са същите, като на скрийн шотовете. Някакви идеи ?

Тагове:
0
Web Basics 23/05/2018 21:11:48
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

 #f7f381  е същото като rgb(247, 243, 129) не е от това. Дай кода, който пускаш и линк към задачата в judge. Така можем само да гадаем.

0
bringer97 avatar bringer97 0 Точки

В To Do List си открих грешката! Бях объркал името на class-a в css файла.Ето я и задачата със списъците.

<html>
<head>
</head>
<body>
    <ol type="I">
    <span>
        <li>List item 1</li>
            <ol type="a">
                <li>Nested item 1.1</li>
                <li>Nested item 1.2</li>    
            </ol>
        <li>List item 2</li>
        <ol>
            <li>Nested item 2.1</li>
            <li>Nested item 2.2</li>
                <ul type="circle">
                    <li>Nested item 2.2.1</li>
                    <li>Nested item 2.2.2</li>
                    <li>Nested item 2.2.3</li>
                </ul>
            <li>Nested item 2.3</li>
        </ol>
        <li>List item 3</li>
            <ul type="disc">
                <li>Nested item 3.1</li>
                <li>Nested item 3.2</li>
                <li>Nested item 3.3</li>
            </ul>
            </span>
    </ol>
</body>
</html>
 

https://judge.softuni.bg/Contests/Submissions/View/7516154

0
23/05/2018 21:06:37
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

На мен ми дава 100/100 с хтмл-а, който даваш.

0
lisaedwrds avatar lisaedwrds 0 Точки

It was genuine one and I was having literally the same problems while writing code for sidebar navigation for my Nursing Essays website. It was become real challenge and task to solve that and it made me so irritating and frustrated so much so that once it lead me to quite that project but I found this place to get my answer. It really works fine

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.