Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Little John

Къде и за какво ще се ползва stream в задачата. Мога да я реша без stream, но тъй като се намира в упражнението за stream api и това малко ме обърква.

Тагове:
0
Java Advanced 09/06/2018 09:46:57
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Благодаря ти за решението, колега. И аз я реших почти по подобен начин.

0
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

Няма особен смисъл от стриймове в тази задача, нямам идея защо е в това упражнение. Не че не може да се набута някой и друг стрийм колкото да има, но ще е излишно изкривяване и усложняване на решението (примерно да си прочета входа със стрийм или да си залепя цифрите така).

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Иммено! Може да се вмъква, но просто не намерих смисъл да го направя и просто изгубих време да измисля как да я направя смислено със stream, но се отказах накрая :) . Реших я по подобие на колегатам който е писал по-горе.

0
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

Малко сложно ми изглежда неговото решение, ето и моя вариант ако искаш да разгледаш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.