Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DilyanaGancheva avatar DilyanaGancheva 7 Точки

Java OOP Basics Exam - 08 July2018

Здравейте, моля някой да качи решение на изпита от днес, което му дава верен I/O. Аз много се оплетох във бизнес логиката, благодаря предварително.

Тагове:
0
Java OOP Basics
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки
Best Answer

Това е моето решение, но е с малки разлики тук-там от сегашния изпит, тъй като съм го писал като тествахме (примерно печатните грешки в имената и ексепшъните са умишлени). Логиката си е същата, мисля няма промени по това. 

1
DilyanaGancheva avatar DilyanaGancheva 7 Точки

Благодаря Крисо! Сега си го дописвам, работят ми за сега методите, ще си го допиша и после ще погледна твоите, за да оптимизирам. Много съм бавна или нещо се губя по условието и все се връщам...

0
DilyanaGancheva avatar DilyanaGancheva 7 Точки

Супер сте, благодаря много!

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Има ли резултати вече от този изпит?

0
DilyanaGancheva avatar DilyanaGancheva 7 Точки

не, но до края на седмицата ще има

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.