Loading...
stoyan.yanev avatar stoyan.yanev 2 Точки

Търся си съквартирант.

Здравейте, от Септември смятам да се преместя в София, за да бъда в присъствена форма. Търся си саквартирант/ти, като все още не съм намерил квартира , а се оглеждам засега. Ако има заинтересовани, моля пишете :)

 

0
Въпроси за SoftUni
rossonero avatar rossonero 75 Точки

В тези теми от последните дни се търсят съквартиранти, възможно е да са свободни все още хората:

Тема от 01.2018

Тема от 10.2018

Успех!

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

stoyan.yanev,

Колегата rossonero много правилно те е посъветвал.

 

https://softuni.bg/forum/21790/tyrsim-3-ti-chovek-sykvartirant-za-apartament-blizko-do-softuni - тази тема вече не е активна, момчетата си намериха съквартирант, но ти оставям нейният линк, защото последният коментар към момента преди моя, е на колегата SelterSunay, който също се оглежда квартира и съквартиранти. 

 

П.С.

rossonero, ако съдя по името ти, освен че имаме сходни спортни интереси, явно поддържаме един и същи отбор. Освен това, ако предположението не ми е грешно, имам една молба към теб - би ли погледнал тази тема https://softuni.bg/forum/21923/igra-futbolni-prognozi-machove и би ли изказал мнение/съвет/препоръка/предложение/обратна връзка или каквото и да било друго, което прецениш. Целим да създадем готина и раздвижена игра, която обаче да не ангажира само вниманието на запалените на тема "футбол" мъже, а всички. Благодаря ти много предварително! 🔝 🤗

1
SelterSunay avatar SelterSunay 7 Точки

Здравей, колега и аз си търся съквартирант, но все още нямам намерена квартира. В процес на търсене съм. Добави не в ФБ: Selter Sunay... да си поговорим! 

Поздрави! 

1
andreyanboyadzhiev avatar andreyanboyadzhiev 5 Точки

Здравейте, колеги! Аз също си търся съквартирант/и за София ( по повод записване за Тех Модул) , ако все още има желаещи , съм отворен за дискусия относно въпроса ( виждам ,че все още не е затворен, така че предполагам, че има още заинтересовани?) (FB: Andreyan Boyadzhiev)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.