Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fachmann avatar fachmann 0 Точки

от IntelliJ IDEA получавам съобщения за IDE and Plugin Updates

Привет на всички.

Понеже съм новак в тази интересна сфера, да ви попитам за IntelliJ IDEA?

Имам инсталирана "IntelliJ IDEA Community Edition 2018.2.2 (build 182.4129.33)" и днес програмата ми предложи да инсталирам новият ъпдейт 2018.2.2 (build 182.4323.46). Как мислите, на този ранен етап в моето JAVA обуениe дали е важен този ъпдейт?

Благодаря предварително за съдействието!

Тагове:
0
Programming Basics with Java
Simo86 avatar Simo86 29 Точки

Пускай го ако искаш, те нещата са минимални и едва ли ще те засягат, но така пък няма постоянно да ти излиза съобшение.

0
karastoyanov avatar karastoyanov 22 Точки

Не, няма никакво значение билда. 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

винаги ги слагай,и за изпити и преди това, общо взето това са някакви бъг фиксове в повечето случай,а при по-големите са и някакви функционални промени. Но като цяло не ти пречат на обучението. По - лошо е да отидеш на изпит с по-стара версия и заради това да ти се счупят нещата на изпита на мен ми се е случвало :Д

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.