Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ValentinT avatar ValentinT 4 Точки

C++Advanced Task 4 Ranges - проблем

Здравейте! 

Използвам кода, който Жоро написа в упражнението, но когато го компилирам и тествам изхода ми представлява това - >

1 3
5 10
20 20
.
0
out
2
out
3
out
4
out
5
in
7
in
19
out
20
in
.

което е видимо грешно

- https://pastebin.com/zH9kesQ5 - това е кодът, ако е възможно все пак вижте дали не изпускам нещо

 

Тагове:
0
C++ Programming
gslavchev avatar gslavchev 5 Точки

Махни getline(cin,line) преди цикала за въвеждане на интервалите. около (51 ред).

Но това решение няма да ти донесе 100 точки. (при мен даде 40)

Пробвай да направиш изхода с ostringstream.

Нещо такова:

ostringstream result;

if (anARange(a)) {
                result << "in" << endl;
        }
            else {
                result << "out" << endl;
            }

;а е променливата, която чета от входа.

и след като приключиш цикала:

cout << result.str();

това е.

Това според лектора трябва да даде 100 точки. (не съм тествал)

Реших задачата по друг начин.

Успех.

0
ValentinT avatar ValentinT 4 Точки

Коригирах го, благодаря, всичко е изпълнено точно 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.