Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tdsamardzhiev avatar tdsamardzhiev 77 Точки

БСУ - проблем с бланката за регистрация - решението

Здравейте,

Бланката на https://e-services.bfu.bg/online/softuni.php

може би не работи коректно. В полето "профил/специалност" очаква от мен да въведа стойност от тип Integer.

 

Предвид това, че трябват 3 дни, за да се обработи плащането с Борика, да ги чакам ли да го оправят или да пиша примерно "1" и да продължавам с регистрацията? laughing Писах на БСУ, но все пак регистрациите са до вторник, та да питам и вас какво можете да ме посъветвате?

Тагове:
1
Предложения и проблеми 29/09/2014 11:59:59
jabalka avatar jabalka 960 Точки
Best Answer

Здравейте, колеги.

Току що се свързах с проф.Орозова от БСУ. Тя ми обясни, че е на ясно с проблема и в момента работят по отстраняването му. Вероятно до обяд бланката ще е коригирана и или с думи ще може да се впише специалността от средното образование, или полето вече няма да е задължително за попълване.

Обърнах и също внимание, че срокът за регистрация е до утре и трябва да имаме време да преведем таксата от 50лв по тяхната банкова сметка. Каза, че няма проблем плащането да пристигне при тях ден-два след крайния срок - важното е да попълним бланката днес или утре. След попълване на бланката ще получи имейл с повече информация кога и как ще си получим студентските книжки.

Това е. Хубав ден!

4
kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

Здравей,

Лично според мен без да губиш излишно време за писма и отговори, звъни на телефоните, които са оставени за контакти с БСУ.

0
ivelin_m avatar ivelin_m 0 Точки

Здравей!

Има ли информация как се попълва полето "профил/специалност", защото и на мен ми дава проблема с Integer?

0
Velizar avatar Velizar 12 Точки

Здравейте,

В полето "профил/специалност" трябва да въведето номера на професията, която сте взели от средните си училища. От тук можете да проверите номера си. Моят е 4810201, което означава, че имам трета степен на професионална квалификация, специалност Системно програмиране.

Edit: Това се отнася за хората които имат професионална квалификация, тези които нямат е напълно възможно да драснат една 0 в полето. Утре ще им звънна и ще ги разпитам подробно, след което веднага ще ви пиша.

Edit №2: След 5 прехвърляния стигнах до базата данни, на тези регистрационните форми и ми казаха, че това е просто начална информация за да могат да ни регистрират, за да се извърши плащането, а пък когато вече сме официални студенти, ще ни поискат копие от дипломи и т.н. За това драснете по една "0" за да се стигне до плащането.

1
29/09/2014 10:58:47
tdsamardzhiev avatar tdsamardzhiev 77 Точки

Благодаря за отговора! Аз вече попълних с числото 4 (?!?! :D), но на по-търпеливите колеги със сигурност ще им е полезно!

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Свързахме се с партньорите от БСУ и те нанесоха корекции във формата за кандидатстване. Ето какво ми писаха:

Проблемът във формуляра се отнасяше за полето "Профил / Специалност", което изискваше цифра.
Коригирал съм го да приема текстова информация.
Тестван е и вече работи коректно!
Извинявам се за причиненото неудобство!

Да им благодарим за бързата реакция.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.