Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rgama avatar rgama 2 Точки

Въпроси относно - Visual Studio , визуализация и оценка задачи от упражнения

Здравейте . Онлайн форма на обучение съм . Имам няколко въпроса .

1. Visual Studio . Създавам празен Visual Studio Solution . Създавам вътре в него нов проект .Програмата работи коректно - при въведени входни данни печата изходните . Но при добавяне на втори проект няма резултат - въвеждам входните стойности ,но изходни не се получават . Същата програма като самостоятелно създаден проект работи коректно . 

2. Задачите от упражненията в неделя . Видях от скрийншотове на колеги ,че при тях са отделна , 7 тема . При мен са в 6 тема най-отдолу. Проблема е , че след като ги реша , не мога да ги проверя в Judge . При кликане върху хиперлинка за проверка излиза прозорец с червен надпис отгоре  " Това състезание не може да се практикува ! " 

Тагове:
0
Programming Basics with C#
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

на първия въпрос отговора е лесен, това че си добавил новия апп, не означава че тои се стартира. Като ги правиш така трябва да си избираш кои,апп да тръгне от solution-a иначе си стартираш само първия които си написал и това е а ти си мислиш че върви 7 или 8 поред. За втория въпрос си нямам идея какво е може би не са ви отворили упражнението още.

0
rgama avatar rgama 2 Точки

Да , наистина  , винаги се стартира първият проект . И в Solution Explorer-а той е с по-тъмни букви , предполагам означава активен . Поиграх си с контролите , но не успях да превключа на втория . Ще съм благодарен ,ако кажеш откъде може :)

Pld  в никнейма Пловдив ли е ?

0
15/10/2018 20:19:03
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

да пловдив е.

А иначе десен бутон върху неактивния app и set as startup project. Има и разни по общи начини от options да се направят тея неща но засега,и така ще ти стигне.

Няма да те объркваме от самото начало.

0
rgama avatar rgama 2 Точки

Благодаря за съдействието . 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.