Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Семинар: "Single Page Applications with Angular.js"

Заповядайте на безплатен семинар на тема "Single Page Applications with Angular.js" на 20 март от 18,30ч в учебната ни зала на ул. Васил Кънчев 26.

 

Повече инфо, както и записване за семинара тук: https://softuni.bg/trainings/seminars/details/1007

Еvent във Facebookhttps://www.facebook.com/events/594087990673212/ 

8
Events
xesoin avatar xesoin 9 Точки

не знам но на мен този линк ми вади "любимия  код" 404  ако може да дадете някой друг линк или да го оправите ще съм много благодарен 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

https://softuni.bg/forum/trainings/seminars/details/1007 

Това е излишното в линка.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки
Имаме проблем с линковете, ще го оправим в най-кратки срокове. Просто изтрийте /forum от линка.
0
charlike avatar charlike 114 Точки

Не знам за линковете, но задължително трябва да се отиде на този семинар. Просто Angular в комбинация с NodeJS са умопомрачителна комбинация и диващина :) Много приятна работа, много бърза - супер зарибявката.

Само не ми харесва, че някак къде какво що и все набутват Express фрейма. Са, окей явно е хубав, но и чувам че има минуси. Пък и от друга страна не трявба да се гледа и чисто какво как защо. :)

Там съм другата седмица, идвайте.

0
coaster avatar coaster 412 Точки

Ще ни е нужен ли лаптоп за този семинар? Виждам, че "ще пишем приложение нагледно".

1
charlike avatar charlike 114 Точки

Семинар като семинар :) Ако иска човек може да си носи, но не е задължително.

Дано покажат нещо по-различно, от това което е показано на курса в Телерик Академията от края на миналата година.

0
emilia.orlinova avatar emilia.orlinova 42 Точки

 Има доста настолни компютри, които можеш да ползваш, ако не ти се носи лаптоп ;)

0
Georgiev avatar Georgiev 5 Точки

Ще има ли записано видео да може да се гледа и от хората който не са в София? :) 

Поздрави! 

0
xesoin avatar xesoin 9 Точки

най - вероятно ще има както всеки семинар до сега и всяка лекция но ти пропоръчвам ако имаш възможност да отидеш за да не стане така, че да се окаже лекцията мега интересна  а да не можеш да видиш кода  или да не чуваш лектора както беше в последния семинар . Дано в най - кратки срокове са сложи camptasia (и се записва само с програми не и с камери) или  някой друга програма с която можеш спокойно да записваш   това което правиш на  компютъра или лаптопа и да се решат проблемите с виждането на   кода и презентациите.  

2
Georgiev avatar Georgiev 5 Точки

Благодаря много за разяснението колега! Ще следя в детайли какво се случва около семинара. 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.