Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

[Homework] Teamwork and Personal Skills септ. 2014 - CV и мотивационна писмо

Имам въпрос към екипа по отношение на проверката на домашните от курса - за CV и мотивационно писмо:
Проверката на тези домашни ние ли ще я правим или хора от екипа на СофтУни?


Въпросът ми е породен от това, че не желая всеки да има достъп до CV-то ми и съответно мотивационното писмо, тъй като все пак в тях има доста лична информация.


В случай, че ще се проверяват от студентите, мисля да ги предам с примерни данни, а не с реалните.

2
Teamwork and Personal Skills
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

CV-тата и мотивационните писма не се проверяват от студенти. Изобщо домашните от Teamwork and Personal Skills не са част от peer assessment-а.

4
16/10/2014 14:30:42
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Здравейте,

току-що забелязах, че домашните за писане на CV и Cover Letter са отключени за проверка, надявам се е някаква грешка...?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, беше грешка. Благодаря, че ни обърна внимание! Оправено е :)

1
boyanst avatar boyanst 29 Точки

Здравейте,

Аз пропуснах първата част на курса Teamwork and Personal Skills. Сега наваксах и написах домашните за първата част. Искам да попитам дали ще има възможност да ги кача за проверка. Върти ми се нещо в главата, че предните курсове е имало възможност. При нас как ще е?

0
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Домашните от този курс се проверяват от екипа на СофтУни :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Питах Ангел, той каза да махна личната информация от документите.

Предполагам действително тези две домашни точно ще ги проверяваме взаимно (за разлика от останалите), но и да не е така - махни си личната информация от файловете. И аз ще го направя.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Май така ще направя :)

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Tемата е стара, но за да не отварям нова, ще пиша тук. В крайна сметка си ги проверяваме ние нали? Можем ли да напишем CV на въображема личност, просто като спазваме добрите практики? Аз също не желая да споделям лична информация.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.