Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Golbarg200 avatar Golbarg200 3 Точки

Programming Basics with C# - октомври 2018 - 10. Password Generator

Здравейте, понеже не мога да се сетя как да си оправя последния цикъл за да връща останалите стойности, може ли някой който е решил задачата или знае как да я дореша да ми помогне с кода. Благодаря предварително! 

https://pastebin.com/VZW2y0tS - кодът ми.

0
Programming Basics 20/11/2018 12:59:21
Ivanpavlov95 avatar Ivanpavlov95 32 Точки

https://pastebin.com/9ed4AHZX ето това е мойто решение на задачата.

0
Golbarg200 avatar Golbarg200 3 Точки

Много благодаря!

0
anton_mironov avatar anton_mironov 19 Точки

Здравей колега!

Не съм опитвал да го изкодя, но на пръв поглед би трябвало да свърши работа:
Вместо последният фор, можеш да направиш проверка, кое измежду i и r e по-голямо и да добавиш накрая на output стринга, по-голямото инкрементирано с 1.

Също така един съвет:
Когато имаш вложени повече от един for, спазвай реда на буквите, използвани за променливи, спрямо реда в анлийската азбука...
i, j, k... Повярвай, ще ти е от полза :)

Успех!

0
Golbarg200 avatar Golbarg200 3 Точки

Много благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.