Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
lapd87 avatar lapd87 103 Точки
Best Answer

Здравей,

ето моя код минавам 66/100.

https://pastebin.com/00EsB4gV

Като гледам само Желев е минал 100/100...

Ако някои има идеи да помага :)

0
MartinBG avatar MartinBG 2887 Точки

С малко хакване успях да открия, че в първия тест има тяло не с 3, а с 4 параметъра, като те трябва да се обработят стандартно:

Напр. при вход:

....

name=Yum&quantity=50&price=10%extra=BOOM

Трябва да върнем:

....

Greetings Pesho! You have successfully created Yum with quantity – 50, price – 10, extra - BOOM.

Все още нямам никаква идея какво прави тест №2

1

След още малко спамене в Judge, открих, че вторият тест е с валидна GET заявка като декодираното име започва с главна буква, следвана от 8 малки (регекс:  "[A-Z][a-z]{8}"). Нямам идея какво не му харесва.

1

Здравейте :)

тъй като мина срока за домашно, а не сме разбрали къде бъркаме, може ли някой да постне във ФБ темата и после отговора тук :)

Бих го направил лично, но нямам ФБ, а ме изнервя да не знам какво пропускаме всички :)

Надявам се лекторите да кажат, защото целта е да се научим, не просто да взмем точки!

П.С. като си гледам кода да не би името да започва с Basic?? и при подмяна да го омазваме?

П.С.2 не е това смених го със substring и пак не минава

0
27/01/2019 18:33:19

Само Желев може да помогне по този въпрос, а той не следи ФБ групата.

Преди няколко дни го подпитах на живо по въпроса, но само потвърди това, което вече знаем - GET заявка без body - нямаше как да ми каже повече, без да провери в системата.

0

Не съм съгласен...

Мисля че всички лектори имат досъп до тестовете на джъдж => могат да кажат какво се случва.

0

След проверка се оказа, че е имало грешка във втори тест. Тестът е премахнат от Judge и си получихме макс. точки от задачата :)

1
1

Браво Марто! Благодаря за инфото. Още го мислех :D

0
sukalu88 avatar sukalu88 11 Точки

I have read your article, it is very informative and helpful for me. I admire the valuable information you provide in your articles. Thank you for posting it. paper io 2

-1
alexkemmer avatar alexkemmer 0 Точки

а той не следи ФБ групата.

Преди няколко дни го подпитах на живо по въпроса

Audacity.vip Gimp.cc Blender.onl

-1
02/09/2020 19:33:24 1